1. عکس های یادگاری همابش اینجا کلیک کنید
عکس های یادگاری همابش اینجا کلیک کنید
2. برنامه مراسم افتتاحیه همایش
برنامه مراسم افتتاحیه همایش
3. برنامه ارائه مقالات پوستری
برنامه زمانبندی ارائه مقالات پوستری
4. برنامه ارائه مقالات شفاهی
برنامه ارائه مقالات شفاهی
5. محل برگزاری همایش
آدرس محل برگزاری همایش: مشهد- ابتدای جاده نیشابور- روبروی پلیس راه طرق- مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی- پردیس پژوهش - ایستگاه- سالن پیام طرق
6. مدت زمان ارائه مقالات شفاهی
به اطلاع پذیرفته شدگان مقالات شفاهی میرساند زمان ارائه سخنرانی شفاهی حداکثر 10 دقیقه است.
7. مهلت پرداخت وجه ثبت نام
با سلام

به اطلاع شرکت کنندگان محترم در همایش می رساند مهلت تخفیف وجه ثبت نام سپری شده و می بایست هزینه ها بر اساس هزینه عادی و بدن تخفیف پرداخت گردد. همچنین آخرین مهلت پرداخت وجه ثبت نام تا 12 مهرماه بوده و در غیر اینصورت مقاله نویسنده محترم از مجموعه مقالات حذف خواهد گردید.
8. اطلاعیه اسکان برای شرکت کنندگان محترم
‏‫‏‏‫‏((به نام خدا))

اطلاعیه اسکان
قابل توجه شرکت کنندگان در همایش

تعداد محدودی سوئیت واقع در مرکز تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی خراسان رضوی جهت اسکان مهمانان محترم همایش در نظر گرفته شده و که هزینه اسکان به شرح جدول ذیل می باشد. متقاضیان می بایست قبل از واریز وجه با مسئول ستاد اسکان (آقای مه پیکر 09153075609) هماهنگ نموده، سپس به واریز وجه مربوطه اقدام و فیش واریزی به حساب همایش را ارسال نمایند.
9. تمپلت پوستر
تمپلت پوستر در سایت گذاشته شده لطفا از منوی مقالات- راهنمای نگارش دانلود نمائید
10. تمدید مهلت ارسال مقاله تا 96/6/31
11. تغییر تاریخ برگزاری همایش
با توجه به همزمانی همایش با همایش های کشاورزی و همچنین شلوغی رفت و آمد در شهریورماه به شهر زیارتی مشهد مقدش بنا به تقاضای شرکت کنندگان و تصویب شورای عالی راهبردی همایش ، تاریخ برگزاری به 19 و 20 مهرماه سال جاری تغییر پیدارکرد. با تشکر از همراهی شما
12. هزینه شرکت در همایش
شرکت کنندگان عزیز جهت اطلاع از هزینه همایش لطفا به قسمت ثبت نام- فرم شرکت در همایش مراجعه نمایند
13. گواهی پذیرش مقاله
باتوجه به تعطیلات تابستانی دانشگاه، دوستانی که نیاز به گواهی پیش ازموعد دارند حداکثرتا 15 مرداد ماه 1396 نسبت به واریز وجه ثبت نام اقدام تا پس از داوری حداکثرتا20 مردادماه نسبت به صدورگواهی پذیرش مقاله اقدام گردد. بدیهیست درخواست هایی که تا تاریخ فوق واریز ننمایند فرصت صدورگواهی پیش ازموعد راازدست میدهند.
14. عدم نیاز به حضور برای ارائه پوستر
شرکت کنندگان محترم که مقاله آن ها به صورت پوستر پذیرفته شده و برای ارائه آن مشکل حضور دارند میتوانند به همراه پرداخت وجه ثبت نام مبلغ پانزده هزار تومان اضافه جهت چاپ پوستر پرداخت نمایند و فایل پوستر را به ایمیل همایش ارسال و اطلاع دهند. بدیهی است گواهی ارائه پوستر به ادرس آن ها ارسال خواهد شد.